Orla Jutrosin - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Witamy ponownie na naszej stronie klubowej.
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Promień Krzywiń - Krobianka Krobia 1:2
  • 4P4S Rydzyniak Rydzyna - Zjednoczeni Pudliszki 5:2
  • Sokół Kaszczor - Juna - Trans Stare Oborzyska 0:2
  • Wisła Borek Wielkopolski - Korona Piaski 0:4
  • Orla Jutrosin - GKS Włoszakowice 4:0
  • Pogoń ¦migiel - Orkan Chorzemin 3:1
  • D±b Kębłowo - Helios Czempiń 5:0
  • Tęcza - Osa Osieczna - Sparta Miejska Górka 3:0
  •        

Najnowsza galeria

2017-03-18 Junior Młodszy: Orla Jutrosin 1 - 1 Krobianka Krobia
Ładowanie...

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18
Korona Piaski - Tęcza - Osa Osieczna
Krobianka Krobia - Pogoń ¦migiel
Orkan Chorzemin - Orla Jutrosin
GKS Włoszakowice - Wisła Borek Wielkopolski
Sparta Miejska Górka - D±b Kębłowo
Helios Czempiń - Sokół Kaszczor
Juna - Trans Stare Oborzyska - 4P4S Rydzyniak Rydzyna
Zjednoczeni Pudliszki - Promień Krzywiń

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 126, wczoraj: 418
ogółem: 736 032

statystyki szczegółowe

Kalendarium

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
30  Korona Piaski Sparta Miejska Górka 13:30
30  Wisła Borek Wielkopolski Helios Czempiń 13:30
30  Tęcza-Osa Osieczna Juna-Trans Stare Oborzyska 13:30
30  D±b Kębłowo Zjednoczeni Pudliszki 13:30
30  Sokół Kaszczor Krobianka Krobia 13:30
30  4P4S Rydzyniak Rydzyna Orkan Chorzemin 13:30
30  Promień Krzywiń Orla Jutrosin 13:30
30  GKS Włoszakowice Pogoń ¦migiel 13:30
29  Sparta Miejska Górka GKS Włoszakowice 11:00
29  Pogoń ¦migiel Promień Krzywiń 11:00
29  Orla Jutrosin 4P4S Rydzyniak Rydzyna 11:00
29  Orkan Chorzemin Sokół Kaszczor 11:00
29  Krobianka Krobia D±b Kębłowo 11:00
29  Zjednoczeni Pudliszki Tęcza-Osa Osieczna 11:00
29  Juna-Trans Stare Oborzyska Wisła Borek Wielkopolski 11:00
29  Helios Czempiń Korona Piaski 11:00
28  Sparta Miejska Górka Helios Czempiń 17:00
28  D±b Kębłowo Orkan Chorzemin 17:00
28  4P4S Rydzyniak Rydzyna Pogoń ¦migiel 17:00
28  Korona Piaski Juna-Trans Stare Oborzyska 17:00
28  Wisła Borek Wielkopolski Zjednoczeni Pudliszki 174:00
28  Tęcza-Osa Osieczna Krobianka Krobia 14:00
28  Sokół Kaszczor Orla Jutrosin 14:30
28  GKS Włoszakowice Promień Krzywiń 14:00
27  Promień Krzywiń 4P4S Rydzyniak Rydzyna 14:00
27  Pogoń ¦migiel Sokół Kaszczor 14:00
27  Orla Jutrosin D±b Kębłowo 14:00
27  Krobianka Krobia Wisła Borek Wielkopolski 15:00
27  Juna-Trans Stare Oborzyska Sparta Miejska Górka 15:00
27  Helios Czempiń GKS Włoszakowice 13:00
27  Orkan Chorzemin Tęcza-Osa Osieczna 15:00
27  Zjednoczeni Pudliszki Korona Piaski 14:30
26  Wisła Borek Wielkopolski Orkan Chorzemin 14:00
26  Sokół Kaszczor Promień Krzywiń 14:00
26  GKS Włoszakowice 4P4S Rydzyniak Rydzyna 15:00
26  Helios Czempiń Juna-Trans Stare Oborzyska 15:00
26  Sparta Miejska Górka Zjednoczeni Pudliszki 15:00
26  Korona Piaski Krobianka Krobia 15:00
26  Tęcza-Osa Osieczna Orla Jutrosin 16:00
26  D±b Kębłowo Pogoń ¦migiel 15:00
25  4P4S Rydzyniak Rydzyna Sokół Kaszczor 15:00
25  Promień Krzywiń D±b Kębłowo 14:00
25  Orla Jutrosin Wisła Borek Wielkopolski 15:00
25  Krobianka Krobia Sparta Miejska Górka 16:00
25  Juna-Trans Stare Oborzyska GKS Włoszakowice 13:00
25  Pogoń ¦migiel Tęcza-Osa Osieczna 15:30
25  Orkan Chorzemin Korona Piaski 15:00
25  Zjednoczeni Pudliszki Helios Czempiń 16:00
24  Sparta Miejska Górka Orkan Chorzemin 15:00
24  Tęcza-Osa Osieczna Promień Krzywiń 14:00
24  D±b Kębłowo 4P4S Rydzyniak Rydzyna 15:00
24  Juna-Trans Stare Oborzyska Zjednoczeni Pudliszki 16:00
24  Helios Czempiń Krobianka Krobia 16:00
24  Korona Piaski Orla Jutrosin 16:00
24  Wisła Borek Wielkopolski Pogoń ¦migiel 16:00
24  GKS Włoszakowice Sokół Kaszczor 16:00
23  Sokół Kaszczor D±b Kębłowo 14:00
23  Promień Krzywiń Wisła Borek Wielkopolski 16:00
23  Pogoń ¦migiel Korona Piaski 15:00
23  Orla Jutrosin Sparta Miejska Górka 16:00
23  Orkan Chorzemin Helios Czempiń 14:00
23  Zjednoczeni Pudliszki GKS Włoszakowice 13:00
23  4P4S Rydzyniak Rydzyna Tęcza-Osa Osieczna 16:00
23  Krobianka Krobia Juna-Trans Stare Oborzyska 16:00
22  Juna-Trans Stare Oborzyska Orkan Chorzemin 16:00
22  Korona Piaski Promień Krzywiń 17:00
22  Wisła Borek Wielkopolski 4P4S Rydzyniak Rydzyna 15:00
22  GKS Włoszakowice D±b Kębłowo 15:00
22  Zjednoczeni Pudliszki Krobianka Krobia 16:00
22  Helios Czempiń Orla Jutrosin 16:00
22  Sparta Miejska Górka Pogoń ¦migiel 16:00
22  Tęcza-Osa Osieczna Sokół Kaszczor 17:00
21  D±b Kębłowo Tęcza-Osa Osieczna 16:30
21  Promień Krzywiń Sparta Miejska Górka 16:00
21  Pogoń ¦migiel Helios Czempiń 14:00
21  Krobianka Krobia GKS Włoszakowice 13:00
21  Sokół Kaszczor Wisła Borek Wielkopolski 16:30
21  4P4S Rydzyniak Rydzyna Korona Piaski 16:00
21  Orla Jutrosin Juna-Trans Stare Oborzyska 17:00
21  Orkan Chorzemin Zjednoczeni Pudliszki 17:00
20  Krobianka Krobia Orkan Chorzemin 16:00
20  Sparta Miejska Górka 4P4S Rydzyniak Rydzyna 15:00
20  Wisła Borek Wielkopolski D±b Kębłowo 16:00
20  Zjednoczeni Pudliszki Orla Jutrosin 16:00
20  Juna-Trans Stare Oborzyska Pogoń ¦migiel 16:00
20  Helios Czempiń Promień Krzywiń 17:00
20  Korona Piaski Sokół Kaszczor 17:00
20  GKS Włoszakowice Tęcza-Osa Osieczna 17:00
19  Tęcza-Osa Osieczna Wisła Borek Wielkopolski 16:00
19  Sokół Kaszczor Sparta Miejska Górka 16:00
19  4P4S Rydzyniak Rydzyna Helios Czempiń 14:00
19  Orkan Chorzemin GKS Włoszakowice 13:00
19  D±b Kębłowo Korona Piaski 16:00
19  Promień Krzywiń Juna-Trans Stare Oborzyska 17:00
19  Pogoń ¦migiel Zjednoczeni Pudliszki 17:00
19  Orla Jutrosin Krobianka Krobia 17:00
18  2017-04-02 Orkan Chorzemin Orla Jutrosin 15:00
18  Zjednoczeni Pudliszki Promień Krzywiń 17:00
18  Juna-Trans Stare Oborzyska 4P4S Rydzyniak Rydzyna 15:00
18  Helios Czempiń Sokół Kaszczor 15:00
18  Sparta Miejska Górka D±b Kębłowo 16:00
18  GKS Włoszakowice Wisła Borek Wielkopolski 16:00
18  Krobianka Krobia Pogoń ¦migiel 17:00
18  Korona Piaski Tęcza-Osa Osieczna 17:30
17  2017-03-26 D±b Kębłowo 5:0 Helios Czempiń zobacz ›
17  2017-03-26 Wisła Borek Wielkopolski 0:4 Korona Piaski zobacz ›
17  2017-03-26 Sokół Kaszczor 0:2 Juna-Trans Stare Oborzyska zobacz ›
17  2017-03-26 4P4S Rydzyniak Rydzyna 5:2 Zjednoczeni Pudliszki zobacz ›
17  2017-03-26 Promień Krzywiń 1:2 Krobianka Krobia zobacz ›
17  2017-03-25 Tęcza-Osa Osieczna 3:0 Sparta Miejska Górka zobacz ›
17  2017-03-25 Pogoń ¦migiel 3:1 Orkan Chorzemin zobacz ›
17  2017-03-25 Orla Jutrosin 4:0 GKS Włoszakowice zobacz ›
16  2017-03-19 Orkan Chorzemin 1:4 Promień Krzywiń zobacz ›
16  2017-03-19 Sparta Miejska Górka 1:0 Wisła Borek Wielkopolski zobacz ›
16  2017-03-19 Krobianka Krobia 3:1 4P4S Rydzyniak Rydzyna zobacz ›
16  2017-03-19 GKS Włoszakowice 0:3 Korona Piaski zobacz ›
16  2017-03-19 Orla Jutrosin 3:1 Pogoń ¦migiel zobacz ›
16  2017-03-18 Helios Czempiń 0:1 Tęcza-Osa Osieczna zobacz ›
16  2017-03-18 Zjednoczeni Pudliszki 2:1 Sokół Kaszczor zobacz ›
16  2017-03-18 Juna-Trans Stare Oborzyska 2:1 D±b Kębłowo zobacz ›
15  2016-11-13 Sparta Miejska Górka 1:6 Korona Piaski zobacz ›
15  2016-11-13 Helios Czempiń 3:2 Wisła Borek Wielkopolski zobacz ›
15  2016-11-13 Juna-Trans Stare Oborzyska 4:0 Tęcza-Osa Osieczna zobacz ›
15  2016-11-13 Zjednoczeni Pudliszki 4:0 D±b Kębłowo zobacz ›
15  2016-11-13 Krobianka Krobia 8:0 Sokół Kaszczor zobacz ›
15  2016-11-13 Orkan Chorzemin 1:2 4P4S Rydzyniak Rydzyna zobacz ›
15  2016-11-13 Orla Jutrosin 0:1 Promień Krzywiń zobacz ›
15  2016-11-13 Pogoń ¦migiel 1:0 GKS Włoszakowice zobacz ›
14  2016-11-11 GKS Włoszakowice 5:2 Sparta Miejska Górka zobacz ›
14  2016-11-11 Promień Krzywiń 1:0 Pogoń ¦migiel zobacz ›
14  2016-11-11 4P4S Rydzyniak Rydzyna 0:0 Orla Jutrosin zobacz ›
14  2016-11-11 Sokół Kaszczor 3:2 Orkan Chorzemin zobacz ›
14  2016-11-11 D±b Kębłowo 2:5 Krobianka Krobia zobacz ›
14  2016-11-11 Tęcza-Osa Osieczna 3:2 Zjednoczeni Pudliszki zobacz ›
14  2016-11-11 Wisła Borek Wielkopolski 1:1 Juna-Trans Stare Oborzyska zobacz ›
14  2016-11-11 Korona Piaski 3:2 Helios Czempiń zobacz ›
13  2016-11-06 Helios Czempiń 3:3 Sparta Miejska Górka zobacz ›
13  2016-11-06 Orkan Chorzemin 5:0 D±b Kębłowo zobacz ›
13  2016-11-06 Pogoń ¦migiel 3:1 4P4S Rydzyniak Rydzyna zobacz ›
13  2016-11-05 Juna-Trans Stare Oborzyska 1:1 Korona Piaski zobacz ›
13  2016-11-05 Zjednoczeni Pudliszki 4:0 Wisła Borek Wielkopolski zobacz ›
13  2016-11-05 Krobianka Krobia 2:2 Tęcza-Osa Osieczna zobacz ›
13  2016-11-05 Orla Jutrosin 2:1 Sokół Kaszczor zobacz ›
13  2016-11-05 Promień Krzywiń 2:1 GKS Włoszakowice zobacz ›
12  2016-10-30 4P4S Rydzyniak Rydzyna 1:0 Promień Krzywiń zobacz ›
12  2016-10-30 Sokół Kaszczor 2:3 Pogoń ¦migiel zobacz ›
12  2016-10-30 D±b Kębłowo 0:3 Orla Jutrosin zobacz ›
12  2016-10-30 Wisła Borek Wielkopolski 0:1 Krobianka Krobia zobacz ›
12  2016-10-30 Sparta Miejska Górka 3:2 Juna-Trans Stare Oborzyska zobacz ›
12  2016-10-30 GKS Włoszakowice 1:1 Helios Czempiń zobacz ›
12  2016-10-29 Tęcza-Osa Osieczna 2:4 Orkan Chorzemin zobacz ›
12  2016-10-29 Korona Piaski 2:3 Zjednoczeni Pudliszki zobacz ›
11  2016-10-23 Orkan Chorzemin 5:0 Wisła Borek Wielkopolski zobacz ›
11  2016-10-23 Promień Krzywiń 4:0 Sokół Kaszczor zobacz ›
11  2016-10-23 4P4S Rydzyniak Rydzyna 3:3 GKS Włoszakowice zobacz ›
11  2016-10-22 Juna-Trans Stare Oborzyska 4:0 Helios Czempiń zobacz ›
11  2016-10-22 Zjednoczeni Pudliszki 3:0 Sparta Miejska Górka zobacz ›
11  2016-10-22 Krobianka Krobia 3:2 Korona Piaski zobacz ›
11  2016-10-22 Orla Jutrosin 1:0 Tęcza-Osa Osieczna zobacz ›
11  2016-10-22 Pogoń ¦migiel 4:0 D±b Kębłowo zobacz ›
10  2016-10-16 Sokół Kaszczor 1:4 4P4S Rydzyniak Rydzyna zobacz ›
10  2016-10-16 D±b Kębłowo 0:1 Promień Krzywiń zobacz ›
10  2016-10-16 Wisła Borek Wielkopolski 2:2 Orla Jutrosin zobacz ›
10  2016-10-16 Sparta Miejska Górka 1:8 Krobianka Krobia zobacz ›
10  2016-10-16 GKS Włoszakowice 3:2 Juna-Trans Stare Oborzyska zobacz ›
10  2016-10-15 Tęcza-Osa Osieczna 4:2 Pogoń ¦migiel zobacz ›
10  2016-10-15 Korona Piaski 3:1 Orkan Chorzemin zobacz ›
10  2016-10-15 Helios Czempiń 1:3 Zjednoczeni Pudliszki zobacz ›
2016-11-20 Sokół Kaszczor GKS Włoszakowice 16:00
2016-10-09 Orkan Chorzemin 4:1 Sparta Miejska Górka zobacz ›
2016-10-09 Promień Krzywiń 0:0 Tęcza-Osa Osieczna zobacz ›
2016-10-09 4P4S Rydzyniak Rydzyna 3:3 D±b Kębłowo zobacz ›
2016-10-09 Orla Jutrosin 1:1 Korona Piaski zobacz ›
2016-10-08 Zjednoczeni Pudliszki 4:0 Juna-Trans Stare Oborzyska zobacz ›
2016-10-08 Krobianka Krobia 5:3 Helios Czempiń zobacz ›
2016-10-08 Pogoń ¦migiel 1:1 Wisła Borek Wielkopolski zobacz ›
2016-10-02 D±b Kębłowo 2:0 Sokół Kaszczor zobacz ›
2016-10-02 Wisła Borek Wielkopolski 2:1 Promień Krzywiń zobacz ›
2016-10-02 Korona Piaski 3:1 Pogoń ¦migiel zobacz ›
2016-10-02 Sparta Miejska Górka 0:2 Orla Jutrosin zobacz ›
2016-10-02 Helios Czempiń 1:3 Orkan Chorzemin zobacz ›
2016-10-02 GKS Włoszakowice 0:1 Zjednoczeni Pudliszki zobacz ›
2016-10-01 Juna-Trans Stare Oborzyska Krobianka Krobia 16:00
2016-09-01 Tęcza-Osa Osieczna 4P4S Rydzyniak Rydzyna 16:00
2016-09-25 Orkan Chorzemin 1:0 Juna-Trans Stare Oborzyska zobacz ›
2016-09-25 Promień Krzywiń 1:4 Korona Piaski zobacz ›
2016-09-25 4P4S Rydzyniak Rydzyna 5:3 Wisła Borek Wielkopolski zobacz ›
2016-09-25 D±b Kębłowo 3:2 GKS Włoszakowice zobacz ›
2016-09-24 Krobianka Krobia 3:4 Zjednoczeni Pudliszki zobacz ›
2016-09-24 Orla Jutrosin 4:1 Helios Czempiń zobacz ›
2016-09-24 Pogoń ¦migiel 1:0 Sparta Miejska Górka zobacz ›
2016-09-24 Sokół Kaszczor 1:2 Tęcza-Osa Osieczna zobacz ›
2016-09-18 Tęcza-Osa Osieczna 3:1 D±b Kębłowo zobacz ›
2016-09-18 Sparta Miejska Górka 0:4 Promień Krzywiń zobacz ›
2016-09-18 Helios Czempiń 2:1 Pogoń ¦migiel zobacz ›
2016-09-18 GKS Włoszakowice 1:5 Krobianka Krobia zobacz ›
2016-09-17 Wisła Borek Wielkopolski 5:0 Sokół Kaszczor zobacz ›
2016-09-17 Korona Piaski 2:2 4P4S Rydzyniak Rydzyna zobacz ›
2016-09-17 Juna-Trans Stare Oborzyska 1:2 Orla Jutrosin zobacz ›
2016-09-17 Zjednoczeni Pudliszki 2:1 Orkan Chorzemin zobacz ›
2016-09-11 Orkan Chorzemin 4:0 Krobianka Krobia zobacz ›
2016-09-11 4P4S Rydzyniak Rydzyna 5:0 Sparta Miejska Górka zobacz ›
2016-09-11 D±b Kębłowo 1:1 Wisła Borek Wielkopolski zobacz ›
2016-09-10 Orla Jutrosin 1:1 Zjednoczeni Pudliszki zobacz ›
2016-09-10 Pogoń ¦migiel 5:2 Juna-Trans Stare Oborzyska zobacz ›
2016-09-10 Promień Krzywiń 1:2 Helios Czempiń zobacz ›
2016-09-10 Sokół Kaszczor 1:3 Korona Piaski zobacz ›
2016-09-10 Tęcza-Osa Osieczna 1:3 GKS Włoszakowice zobacz ›
2016-09-04 Wisła Borek Wielkopolski 3:3 Tęcza-Osa Osieczna zobacz ›
2016-09-04 Sparta Miejska Górka 1:0 Sokół Kaszczor zobacz ›
2016-09-04 Helios Czempiń 0:2 4P4S Rydzyniak Rydzyna zobacz ›
2016-09-04 GKS Włoszakowice 0:2 Orkan Chorzemin zobacz ›
2016-09-03 Korona Piaski 2:1 D±b Kębłowo zobacz ›
2016-09-03 Juna-Trans Stare Oborzyska 1:1 Promień Krzywiń zobacz ›
2016-09-03 Zjednoczeni Pudliszki 2:2 Pogoń ¦migiel zobacz ›
2016-09-03 Krobianka Krobia 4:1 Orla Jutrosin zobacz ›
2016-08-28 Promień Krzywiń 3:1 Zjednoczeni Pudliszki zobacz ›
2016-08-28 4P4S Rydzyniak Rydzyna 0:3 Juna-Trans Stare Oborzyska zobacz ›
2016-08-28 Sokół Kaszczor 5:2 Helios Czempiń zobacz ›
2016-08-28 D±b Kębłowo 1:2 Sparta Miejska Górka zobacz ›
2016-08-28 Wisła Borek Wielkopolski 0:1 GKS Włoszakowice zobacz ›
2016-08-27 Orla Jutrosin 1:0 Orkan Chorzemin zobacz ›
2016-08-27 Pogoń ¦migiel 2:2 Krobianka Krobia zobacz ›
2016-08-27 Tęcza-Osa Osieczna 0:1 Korona Piaski zobacz ›
2016-08-21 Sparta Miejska Górka 0:3 Tęcza-Osa Osieczna zobacz ›
2016-08-21 Helios Czempiń 1:0 D±b Kębłowo zobacz ›
2016-08-21 Orkan Chorzemin 4:0 Pogoń ¦migiel zobacz ›
2016-08-21 GKS Włoszakowice 0:3 Orla Jutrosin zobacz ›
2016-08-20 Korona Piaski 4:1 Wisła Borek Wielkopolski zobacz ›
2016-08-20 Juna-Trans Stare Oborzyska 4:1 Sokół Kaszczor zobacz ›
2016-08-20 Zjednoczeni Pudliszki 2:6 4P4S Rydzyniak Rydzyna zobacz ›
2016-08-20 Krobianka Krobia 3:2 Promień Krzywiń zobacz ›
2016-11-20 Promień Krzywiń 6:1 Orkan Chorzemin zobacz ›
2016-08-31 Wisła Borek Wielkopolski 2:0 Sparta Miejska Górka zobacz ›
2016-08-15 Tęcza-Osa Osieczna 1:0 Helios Czempiń zobacz ›
2016-08-14 4P4S Rydzyniak Rydzyna 3:1 Krobianka Krobia zobacz ›
2016-08-14 Sokół Kaszczor 2:2 Zjednoczeni Pudliszki zobacz ›
2016-08-14 D±b Kębłowo 1:3 Juna-Trans Stare Oborzyska zobacz ›
2016-08-14 Korona Piaski 2:2 GKS Włoszakowice zobacz ›
2016-08-13 Pogoń ¦migiel 0:0 Orla Jutrosin zobacz ›

Najbliższe spotkanie

Orkan Chorzemin   Orla Jutrosin
2017-04-02, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Orla Jutrosin 4:0 GKS Włoszakowice
2017-03-25, 15:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Promień Krzywiń 1:2 Krobianka Krobia
4P4S Rydzyniak Rydzyna 5:2 Zjednoczeni Pudliszki
Sokół Kaszczor 0:2 Juna - Trans Stare Oborzyska
Wisła Borek Wielkopolski 0:4 Korona Piaski
Orla Jutrosin 4:0 GKS Włoszakowice
Pogoń ¦migiel 3:1 Orkan Chorzemin
D±b Kębłowo 5:0 Helios Czempiń
Tęcza - Osa Osieczna 3:0 Sparta Miejska Górka

Kalendarium

29

03-2017

¶roda

30

03-2017

czwartek

31

03-2017

pi±tek

01

04-2017

sobota

02

04-2017

niedziela

03

04-2017

pon.

04

04-2017

wtorek

Sponsorzy