Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orla Jutrosin
2:3
Orkan Chorzemin
Korona Wilkowice
1:1
Wisła Borek Wielkopolski
4P4S Rydzyniak Rydzyna
1:0
GKS Włoszakowice
Krobianka Krobia
- : -
Pogoń Śmigiel
GKS Tęcza Osa Osieczna
- : -
Zjednoczeni Pudliszki
Rywal-Ewmar Kurza Góra
1:4
Sparta Miejska Górka
Dąb Kębłowo
1:1
Juna-Trans Stare Oborzyska
Promień Krzywiń
5:0
Sarnowianka Sarnowa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Wilkowice
3:0
GKS Włoszakowice
Pogoń Śmigiel
0:0
Promień Krzywiń
Juna-Trans Stare Oborzyska
1:1
Krobianka Krobia
Sparta Miejska Górka
2:3
Zjednoczeni Pudliszki
Orkan Chorzemin
2:0
GKS Tęcza Osa Osieczna
Wisła Borek Wielkopolski
2:1
Dąb Kębłowo
Rywal-Ewmar Kurza Góra
1:4
4P4S Rydzyniak Rydzyna
Sarnowianka Sarnowa
2:1
Orla Jutrosin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
4P4S Rydzyniak Rydzyna
2:0
Sparta Miejska Górka
Krobianka Krobia
2:3
Wisła Borek Wielkopolski
Promień Krzywiń
3:4
Juna-Trans Stare Oborzyska
GKS Tęcza Osa Osieczna
2:1
Sarnowianka Sarnowa
Zjednoczeni Pudliszki
3:3
Orkan Chorzemin
Orla Jutrosin
0:3
Pogoń Śmigiel
Korona Wilkowice
5:1
Rywal-Ewmar Kurza Góra
Dąb Kębłowo
0:1
GKS Włoszakowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
4P4S Rydzyniak Rydzyna
4:1
Korona Wilkowice
Pogoń Śmigiel
1:1
GKS Tęcza Osa Osieczna
Juna-Trans Stare Oborzyska
1:0
Orla Jutrosin
GKS Włoszakowice
1:6
Krobianka Krobia
Wisła Borek Wielkopolski
2:1
Promień Krzywiń
Sarnowianka Sarnowa
4:3
Zjednoczeni Pudliszki
Rywal-Ewmar Kurza Góra
3:0
Dąb Kębłowo
Sparta Miejska Górka
0:5
Orkan Chorzemin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orla Jutrosin
2:0
Wisła Borek Wielkopolski
Korona Wilkowice
1:0
Sparta Miejska Górka
Orkan Chorzemin
3:0
Sarnowianka Sarnowa
Krobianka Krobia
12:0
Rywal-Ewmar Kurza Góra
GKS Tęcza Osa Osieczna
0:2
Juna-Trans Stare Oborzyska
Promień Krzywiń
6:1
GKS Włoszakowice
Zjednoczeni Pudliszki
2:3
Pogoń Śmigiel
Dąb Kębłowo
1:4
4P4S Rydzyniak Rydzyna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Śmigiel
0:1
Orkan Chorzemin
4P4S Rydzyniak Rydzyna
1:2
Krobianka Krobia
Juna-Trans Stare Oborzyska
1:1
Zjednoczeni Pudliszki
Korona Wilkowice
2:1
Dąb Kębłowo
GKS Włoszakowice
3:3
Orla Jutrosin
Wisła Borek Wielkopolski
1:1
GKS Tęcza Osa Osieczna
Rywal-Ewmar Kurza Góra
0:6
Promień Krzywiń
Sparta Miejska Górka
1:2
Sarnowianka Sarnowa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orla Jutrosin
5:0
Rywal-Ewmar Kurza Góra
GKS Tęcza Osa Osieczna
- : -
GKS Włoszakowice
Korona Wilkowice
1:2
Krobianka Krobia
Orkan Chorzemin
5:3
Juna-Trans Stare Oborzyska
Promień Krzywiń
3:0
4P4S Rydzyniak Rydzyna
Sarnowianka Sarnowa
0:1
Pogoń Śmigiel
Zjednoczeni Pudliszki
5:1
Wisła Borek Wielkopolski
Dąb Kębłowo
0:3
Sparta Miejska Górka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
4P4S Rydzyniak Rydzyna
0:1
Orla Jutrosin
Juna-Trans Stare Oborzyska
2:0
Sarnowianka Sarnowa
Korona Wilkowice
2:3
Promień Krzywiń
GKS Włoszakowice
3:6
Zjednoczeni Pudliszki
Wisła Borek Wielkopolski
2:2
Orkan Chorzemin
Rywal-Ewmar Kurza Góra
3:1
GKS Tęcza Osa Osieczna
Dąb Kębłowo
0:5
Krobianka Krobia
Sparta Miejska Górka
0:1
Pogoń Śmigiel
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orla Jutrosin
4:1
Korona Wilkowice
Krobianka Krobia
6:0
Sparta Miejska Górka
Pogoń Śmigiel
3:1
Juna-Trans Stare Oborzyska
Orkan Chorzemin
12:0
GKS Włoszakowice
GKS Tęcza Osa Osieczna
0:4
4P4S Rydzyniak Rydzyna
Promień Krzywiń
6:1
Dąb Kębłowo
Sarnowianka Sarnowa
1:3
Wisła Borek Wielkopolski
Zjednoczeni Pudliszki
2:1
Rywal-Ewmar Kurza Góra
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Krobianka Krobia
3:0
Promień Krzywiń
4P4S Rydzyniak Rydzyna
1:1
Zjednoczeni Pudliszki
Korona Wilkowice
0:2
GKS Tęcza Osa Osieczna
Rywal-Ewmar Kurza Góra
0:7
Orkan Chorzemin
GKS Włoszakowice
2:1
Sarnowianka Sarnowa
Wisła Borek Wielkopolski
3:1
Pogoń Śmigiel
Dąb Kębłowo
1:2
Orla Jutrosin
Sparta Miejska Górka
3:1
Juna-Trans Stare Oborzyska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Śmigiel
0:0
GKS Włoszakowice
Juna-Trans Stare Oborzyska
2:1
Wisła Borek Wielkopolski
Orla Jutrosin
1:0
Krobianka Krobia
GKS Tęcza Osa Osieczna
3:3
Dąb Kębłowo
Promień Krzywiń
6:1
Sparta Miejska Górka
Sarnowianka Sarnowa
4:0
Rywal-Ewmar Kurza Góra
Zjednoczeni Pudliszki
5:2
Korona Wilkowice
Orkan Chorzemin
5:4
4P4S Rydzyniak Rydzyna
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Krobianka Krobia
2:0
GKS Tęcza Osa Osieczna
Korona Wilkowice
0:4
Orkan Chorzemin
Rywal-Ewmar Kurza Góra
3:7
Pogoń Śmigiel
4P4S Rydzyniak Rydzyna
4:2
Sarnowianka Sarnowa
GKS Włoszakowice
2:3
Juna-Trans Stare Oborzyska
Dąb Kębłowo
1:4
Zjednoczeni Pudliszki
Sparta Miejska Górka
1:2
Wisła Borek Wielkopolski
Promień Krzywiń
2:1
Orla Jutrosin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarnowianka Sarnowa
4:1
Korona Wilkowice
Wisła Borek Wielkopolski
3:3
GKS Włoszakowice
Zjednoczeni Pudliszki
2:2
Krobianka Krobia
4P4S Rydzyniak Rydzyna
0:2
Pogoń Śmigiel
Juna-Trans Stare Oborzyska
7:0
Rywal-Ewmar Kurza Góra
Orla Jutrosin
2:0
Sparta Miejska Górka
Orkan Chorzemin
1:0
Dąb Kębłowo
GKS Tęcza Osa Osieczna
1:2
Promień Krzywiń
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orla Jutrosin
3:0
GKS Tęcza Osa Osieczna
4P4S Rydzyniak Rydzyna
1:0
Juna-Trans Stare Oborzyska
Sparta Miejska Górka
7:0
GKS Włoszakowice
Krobianka Krobia
1:0
Orkan Chorzemin
Korona Wilkowice
0:3
Pogoń Śmigiel
Rywal-Ewmar Kurza Góra
1:6
Wisła Borek Wielkopolski
Dąb Kębłowo
2:2
Sarnowianka Sarnowa
Promień Krzywiń
1:1
Zjednoczeni Pudliszki
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarnowianka Sarnowa
3:3
Krobianka Krobia
Wisła Borek Wielkopolski
4:0
4P4S Rydzyniak Rydzyna
Zjednoczeni Pudliszki
0:0
Orla Jutrosin
GKS Włoszakowice
6:1
Rywal-Ewmar Kurza Góra
Juna-Trans Stare Oborzyska
2:5
Korona Wilkowice
Orkan Chorzemin
4:1
Promień Krzywiń
GKS Tęcza Osa Osieczna
1:3
Sparta Miejska Górka
Dąb Kębłowo
0:2
Pogoń Śmigiel
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Śmigiel
1:5
Krobianka Krobia
Sarnowianka Sarnowa
0:1
Promień Krzywiń
Wisła Borek Wielkopolski
1:1
Korona Wilkowice
Zjednoczeni Pudliszki
1:1
GKS Tęcza Osa Osieczna
GKS Włoszakowice
2:2
4P4S Rydzyniak Rydzyna
Juna-Trans Stare Oborzyska
- : -
Dąb Kębłowo
Sparta Miejska Górka
- : -
Rywal-Ewmar Kurza Góra
Orkan Chorzemin
2:0
Orla Jutrosin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Pudliszki
3:2
Sparta Miejska Górka
Krobianka Krobia
5:3
Juna-Trans Stare Oborzyska
GKS Tęcza Osa Osieczna
0:5
Orkan Chorzemin
4P4S Rydzyniak Rydzyna
3:0*
Rywal-Ewmar Kurza Góra
GKS Włoszakowice
0:1
Korona Wilkowice
Orla Jutrosin
2:1
Sarnowianka Sarnowa
Dąb Kębłowo
1:2
Wisła Borek Wielkopolski
Promień Krzywiń
4:1
Pogoń Śmigiel
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Śmigiel
4:0
Orla Jutrosin
Sarnowianka Sarnowa
4:3
GKS Tęcza Osa Osieczna
Wisła Borek Wielkopolski
2:1
Krobianka Krobia
GKS Włoszakowice
0:1
Dąb Kębłowo
Juna-Trans Stare Oborzyska
2:2
Promień Krzywiń
Sparta Miejska Górka
1:2
4P4S Rydzyniak Rydzyna
Orkan Chorzemin
6:2
Zjednoczeni Pudliszki
Rywal-Ewmar Kurza Góra
0:5
Korona Wilkowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Pudliszki
1:1
Sarnowianka Sarnowa
Orla Jutrosin
1:0
Juna-Trans Stare Oborzyska
Krobianka Krobia
3:0
GKS Włoszakowice
GKS Tęcza Osa Osieczna
0:2
Pogoń Śmigiel
Korona Wilkowice
0:3
4P4S Rydzyniak Rydzyna
Orkan Chorzemin
3:1
Sparta Miejska Górka
Dąb Kębłowo
4:0
Rywal-Ewmar Kurza Góra
Promień Krzywiń
3:0
Wisła Borek Wielkopolski
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Śmigiel
3:1
Zjednoczeni Pudliszki
4P4S Rydzyniak Rydzyna
3:3
Dąb Kębłowo
Juna-Trans Stare Oborzyska
2:1
GKS Tęcza Osa Osieczna
GKS Włoszakowice
0:2
Promień Krzywiń
Sarnowianka Sarnowa
0:5
Orkan Chorzemin
Wisła Borek Wielkopolski
2:2
Orla Jutrosin
Sparta Miejska Górka
1:2
Korona Wilkowice
Rywal-Ewmar Kurza Góra
0:7
Krobianka Krobia
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Śmigiel
0:1
Orkan Chorzemin
Sarnowianka Sarnowa
1:2
Sparta Miejska Górka
Orla Jutrosin
1:0
GKS Włoszakowice
Krobianka Krobia
6:0
4P4S Rydzyniak Rydzyna
GKS Tęcza Osa Osieczna
2:3
Wisła Borek Wielkopolski
Dąb Kębłowo
4:0
Korona Wilkowice
Promień Krzywiń
9:0
Rywal-Ewmar Kurza Góra
Zjednoczeni Pudliszki
0:2
Juna-Trans Stare Oborzyska
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Śmigiel
2:0
Sarnowianka Sarnowa
Wisła Borek Wielkopolski
2:2
Zjednoczeni Pudliszki
4P4S Rydzyniak Rydzyna
0:0
Promień Krzywiń
GKS Włoszakowice
3:0
GKS Tęcza Osa Osieczna
Juna-Trans Stare Oborzyska
2:0
Orkan Chorzemin
Sparta Miejska Górka
0:1
Dąb Kębłowo
Krobianka Krobia
3:1
Korona Wilkowice
Rywal-Ewmar Kurza Góra
0:1
Orla Jutrosin
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Śmigiel
2:0
Sparta Miejska Górka
Sarnowianka Sarnowa
1:1
Juna-Trans Stare Oborzyska
GKS Włoszakowice
2:6
Zjednoczeni Pudliszki
Orla Jutrosin
4:3
4P4S Rydzyniak Rydzyna
Orkan Chorzemin
1:1
Wisła Borek Wielkopolski
Krobianka Krobia
5:0
Dąb Kębłowo
GKS Tęcza Osa Osieczna
6:1
Rywal-Ewmar Kurza Góra
Promień Krzywiń
2:0
Korona Wilkowice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Borek Wielkopolski
1:1
Sarnowianka Sarnowa
4P4S Rydzyniak Rydzyna
4:2
GKS Tęcza Osa Osieczna
GKS Włoszakowice
0:2
Orkan Chorzemin
Juna-Trans Stare Oborzyska
4:1
Pogoń Śmigiel
Sparta Miejska Górka
0:3
Krobianka Krobia
Korona Wilkowice
2:4
Orla Jutrosin
Rywal-Ewmar Kurza Góra
1:7
Zjednoczeni Pudliszki
Dąb Kębłowo
1:3
Promień Krzywiń
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Śmigiel
4:1
Wisła Borek Wielkopolski
Sarnowianka Sarnowa
1:0
GKS Włoszakowice
Zjednoczeni Pudliszki
1:7
4P4S Rydzyniak Rydzyna
Juna-Trans Stare Oborzyska
2:0
Sparta Miejska Górka
Orla Jutrosin
1:0
Dąb Kębłowo
Orkan Chorzemin
3:0
Rywal-Ewmar Kurza Góra
GKS Tęcza Osa Osieczna
2:0
Korona Wilkowice
Promień Krzywiń
0:3
Krobianka Krobia
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Krobianka Krobia
6:1
Orla Jutrosin
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Orla Jutrosin
0:0
Promień Krzywiń
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Miejska Górka
0:3
Orla Jutrosin
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Tęcza Osa Osieczna
3:1
Orla Jutrosin
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Orla Jutrosin
4:0
Zjednoczeni Pudliszki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości